Велосипеди та аксессуари від Артема

cadillac 1959 bicycle

Чи знаєте ви, що таке велосипед? Запитую тому, що багато хто вважає, що велосипед це просто засіб для підтримки фізичної форми типу ковзанів там, лиж, роликів та інших велотренажерів. Так от запевняю вас, що велосипед не можна порівнювати з цими безумовно корисними, безумовно ефективними, але зовсім непрактичними речами. Уявіть собі  ситуацію, коли вам потрібно терміново кудись з'їздити, а транспорт або недоступний або занадто дорогий. Уявили? А тепер вгадайте, що з колись купленого допоможе вирішити цю проблему. Ні, це не ковзани. І не ролики. І, якщо ви думаєте, що це велотренажер, то ні, це точно не він. А ось велосипед це тема. Тому що велосипед це не тільки активний відпочинок, але ще й банальний транспортний засіб, який здатний виручити вас у скрутну хвилину.

Ну, а тепер можете приступати до вибору. Нижче я розмістив посилання на каталоги велосипедів, в яких я абсолютно впевнений і продаю із задоволенням. Можна також скористатися меню у шапці сайту або пошуком за категоріями, розміщеними там же. Якщо потрібна допомога у виборі, заходьте на сторінку “КОНТАКТИ” і зв'язуйтесь зі мною.

 

На мою думку, з дня заснування компанії в 1997 році, велосипеди COMANCHE були і залишаються не тільки найкращими велосипедами, що розробляються в Україні для масового виробництва, але й велосипедами, що нічим не поступаються аналогічним моделям провідних зарубіжних велобрендів. Для мене також важливо, що офіс компанії знаходиться у Києві і я маю можливість практично щодня спілкуватися з розробниками та робити свої зауваження та пропозиції щодо покращення конструкції, тобто брати участь у створенні цих велосипедів. Жодна, навіть найкраща закордонна велофірма не зможе мені надати таку можливість. Розробникам теж важливо чути думку таких людей як я, адже ми щодня спілкуємося з реальними велосипедистами, які купують та експлуатують велосипеди Comanche.

І, між іншим, на велосипедах Comanche успішно виступає збірна України з треку.

ПЕРЕХІД ДО КАТАЛОГУ>>>

На ринку України є досить багато чудових велосипедних брендів. Але 2002-го року, коли я почав подумувати про чергову зміну велосипеда, звернув увагу саме на продукцію німецької велосипедної компанії Bergamont. Окрім безумовної якості, мене привабив широкий вибір моделей, серед яких навіть я зміг вибрати саме те, що потрібно. І звичайно адекватні ціни, явно сформовані виходячи з справжньої вартості велосипеда, а не витрат на рекламу, адже я фахівець у велосипедній області і мені не потрібна реклама, щоб оцінити привабливість продукції того чи іншого виробника велосипедів. Я не міг не почати продавати ці велосипеди, що роблю досі з великим задоволенням. З того часу я змінив кілька велосипедів Bergamont і навіть описав свої враження у своїх статтях:

"Велосипеды Bergamont Beluga Speed и Beluga 27 gang"

"Сага о моём первом двухподвесе"

У цьому ж каталозі я розміщую велосипеди VNC, які розробляє постачальник велосипедів Bergamont, як недорогу і якісну альтернативу дорогим брендам.

ПЕРЕХІД ДО КАТАЛОГУ>>>