Доставка велосипедів по Україні зібраними та налаштованими.

Доставка велосипедов по Украине собранными и отрегулированными.

Якщо факт купівлі велосипеда відбувся, то, залежно від вашого розташування, є два варіанти доставки (а працюю я тільки з доставкою) та три варіанти оплати:.

1. Доставка велосипедів по Києву та передмістя.


- я особисто привезу велосипед куди ви вкажете з 12 до 21 у зручний для вас час зібраним, налаштованими, проведу інструктаж і відповім на питання. Доставка по Києву безкоштовна.

- Оплата за фактом доставки. Втім, якщо велосипед з якихось причин не підійшов, ви можете відмовитись від покупки.

В неділю я проводжу безкоштовні ТО, на яких вирішую гарантійні питання та дрібні негарантійні проблеми моїх покупців. Детальна інформація у розділі СЕРВІС. В інші дні тижня техпідтримка телефоном та іншими каналами зв'язку з 10-00 до 20-00. Буває, звичайно, що я дуже зайнятий і не можу говорити, але в цьому випадку я передзвоню, як тільки звільнюсь.

2. Доставка велосипедів до інших населених пунктів України.

- я вишлю велосипед Новою Поштою у флетбоксі зібраним та відрегульованим. Кермо при цьому буде повернуте вздовж рами і педалі демонтовані. Тобто. ви встановлюєте кермо в правильне положення, прикручує педалі і катаєтеся. Установка керма та прикручування педалей процедури дуже відповідальні тому я проконсультую вас по телефону як це зробити. Доставка велосипеда в коробці виробника коштує звичайно значно дешевше, але такий варіант вкрай небажаний, т.к. якісно відрегулювати сучасний багатошвидкісний велосипед самому, не маючи досвіду, дуже складно. До того ж я не зможу дати гарантію на велосипед, який особисто не зібрав і не налаштував.

- якщо ви зробите 100% передоплату за велосипед на банківську картку (номер картки даю на запит), доставка у зібраному вигляді коштуватиме приблизно 600-1000 грн. в залежності від віддаленості вашого міста від Києва та розміру велосипеда. Я розумію, що це дорого, тому половину вартості доставки оплачую сам, так що вам вона обійдеться 300-500 грн.

- якщо ви хочете отримати велосипед післяплатою, тобто сплатити його під час отримання, то доставка обійдеться дорожче, тому що додатково до вартості доставки кур'єрська служба додає приблизно 2% вартості велосипеда.

Покупці з Києва перебувають у вигіднішому становищі проти моїми клієнтами з інших міст України, т.я. приїхати на ТО з іншого міста важко, але можливо вам надасть більше впевненості той факт, що починаючи з 2001 року, тобто з того часу, як я перейшов на торгівлю через інтернет, не було ще проблеми, яку я не зміг би вирішити в телефонному режимі, при тому, що проблеми трапляються дуже рідко.

Техпідтримка по телефону та інших каналах зв'язку з 10-00 до 20-00 поширюється на всіх покупців, незалежно від місця проживання.