Ремонт велосипедів у Києві та передмісті

Складання нових велосипедів з коробки

Продаж велосипедів і запчастин

servise

Друзі, запевняю вас, в 90% випадків необхідності везти велосипед в веломайстерню немає, досвідчений веломеханік (тобто я:) може вирішити проблему, приїхавши до вас. 

  • Виглядає це так: ви надсилаєте на Telegram, Viber або  WhatsApp (тел. 0953673478) фото (відео) вузлів велосипеда, що цікавлять мене, я вивчаю питання. В зручний для вас час приїжджаю, проводжу діагностику, усуваю проблеми, які вас турбують і які я сам виявляю, центрую колеса, налаштовую перемикачі передач і гальма.

  • Для киян, які мешкають в Оболонському і прилеглих районах, а також мешканців Вишгороду і поряд, ця послуга коштує 500 грн. (Якщо я не зміг допомогти, ви нічого не платите). Для мешканців інших локацій вартість та умови обговорюються.
  • Також можна зустрітися на паркувальному майданчику магазину "Епіцентр" за адресою Київ, вул. Полярна 20Д (Оболонь). А конкретніше, навпроти входу C. У цьому випадку послуги з ремонту також коштують 500 грн.

Це стосується і випадків, коли вам потрібно зібрати та налаштувати новий велосипед, який ви отримали розібраним у коробці. До речі, я сам ніколи не продаю велосипеди в такому вигляді, тільки зібраними та налаштованим.

 

 

Гарантійний ремонт велосипедів

 

По можливості щонеділі з 10 до 12 я проводжу безкоштовні техогляди  куплених у мене велосипедів , на яких вирішую гарантійні проблеми моїх покупців, хоча такі проблеми трапляються вкрай рідко.

Мати стаціонарну майстерню не бачу сенсу, тому регулювання проводжу у польових умовах, тобто зустрічаюся із покупцями на парковці магазину "Епіцентр" за адресою Київ, вул. Полярна 20Д (Оболонь). А конкретніше, навпроти входу C.

У 99% випадків гарантійні проблеми я вирішую на місці, але дуже рідко виникає необхідність залишити велосипед, у цьому випадку ви зможете його забрати за тиждень на наступному ТО.

09-03-2014_2123_782.gif

Також я можу безкоштовно вирішити дрібні не гарантійні проблеми, а саме:

 

  • відрегулювати перемикання швидкостей; 
  • відрегулювати гальма; 
  • вирівняти невелику вісімку; 
  • замінити камеру та покришку; 
  • перевірити затягування різьбових з'єднань. 

Я можу проводити техогляди велосипедів, куплених не у мене, але ця послуга коштує 500 грн.

-Якщо ви плануєте приїхати на ТО, зв'яжіться зі мною в будь-який день з 10 до 20 годин одним із способів, описаних у розділі  КОНТАКТИ , та попередьте про приїзд. У суботу до 20:00 обов'язково підтвердіть намір приїхати. Не забудьте повідомити номер свого мобільного, щоб я зміг попередити вас у разі скасування запланованого ТО через форс-мажорні обставини.

-Якщо немає заявок, то захід автоматично скасовується, тобто клієнт, який приїхав без попередження, може залишитися без обслуговування, хоча, звичайно, якщо можливість буде, то обслужу. 

-Я не всіх покупців пам'ятаю в обличчя, тож можу попросити показати документ до велосипеда, виданий мною під час продажу, привозіть його з собою.   

-Якщо ви залишали заявку, приїхали, а мене немає у вказаному місці, зв'яжіться зі мною за номером

+380953673478

і я підійду протягом 15 хвилин. 

-При сильній негоді захід не проводиться.